See PRO edition

Koncz Dezső tanulmányi verseny 2018

XXXIV. Koncz Dezső tanulmányi verseny

 

A XXXIV. Koncz Dezső Tanulmányi Verseny regionális döntőjét 2018. április 10-én rendezték meg Pécsett, értelmileg akadályozott tanulók számára. Iskolánkat 6 tanuló képviselte: Balogh Viktória, Petri Bianka, Jenei Kevin, Kovács Csaba, Orsós Richárd, Ökrös Attila. A verseny központi témája az 1848/49-es forradalom- és szabadságharc volt. A versenyzők 5 állomáson mérték össze tudásukat: általános ismeretek, konyhai gyakorlatok, sport, kézműves ismeretek és életvitel területeken. Kiélezett küzdelemben iskolánk csapata a második helyet szerezte meg, így delegálva lettünk az országos döntőre, melyet 2018. május 29-30-án rendeznek meg Ózdon. Felkészítő tanárok: Belánné Kovács Beáta, Friedrich-Mészáros Erika, Rendesné Vezér Andrea.

 

KÉPEK

 

 

 

 

 

 

 

 

scroll back to top

Iskolagyümölcs